E-NOVA EVO-CP GENTS XL BLACK NO BATT
Vanaf € 1.899,-
Niet op voorraad in Musselkanaal
E-NOVA EVO-CP GENTS XL BLACK NO BATT
Verder lezenNiet op voorraad in Musselkanaal
E-NOVA EVO-CP GENTS XL BLACK NO BATT
Verder lezenMusselkanaal
Niet op voorraad
Marktstraat 84
9581 AD, Musselkanaal
| Merk | Koga |
|---|---|
| Jaar | 2021 |
| Gewicht | 25,6 kg |
Frame
| Frametype | Heren |
|---|---|
| Framegrootte | 59 cm |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Secondaire kleur | Rood |
Wielen
| Wielgrootte | 28 inch |
|---|
Onderdelen
| Type remmen achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
|---|---|
| Merk remmen achter | Shimano |
Aandrijving
| Type versnellingen | Naaf |
|---|---|
| Versnellingen | Shimano |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Nee |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Ja |
| Voorraad | 0 in Musselkanaal |
| Prijs | € 1.899,- |
Musselkanaal
Niet op voorraad
Marktstraat 84
9581 AD, Musselkanaal