Cannondala Mavaro Super lichtgewicht 21KG
Vanaf € 1.299,-
Niet op voorraad in Musselkanaal
Niet op voorraad in Musselkanaal
Musselkanaal
Niet op voorraad
Marktstraat 84
9581 AD, Musselkanaal
| Merk | Cannondale |
|---|---|
| Jaar | 2016 |
| Gewicht | 21 kg |
Frame
| Frametype | Dames |
|---|---|
| Framegrootte | 53 cm |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Kleur | Multicolor |
| Secondaire kleur | Zilver |
Wielen
| Wielgrootte | 28 inch |
|---|---|
| Bandgrootte voor | 28 x 1 5/8 x 1 1/2 |
Onderdelen
| Type remmen achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
|---|---|
| Merk remmen achter | Magura MT |
Aandrijving
| Type versnellingen | Geen versnelling (bv loopfiets) |
|---|---|
| Versnellingen | Shimano |
| Aantal versnellingen | 10 |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Nee |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Ja |
| Voorraad | 0 in Musselkanaal |
| Prijs | € 1.299,- |
| Garantie | Bovag garantie |
| Garantieperiode in maanden | 12 |
Musselkanaal
Niet op voorraad
Marktstraat 84
9581 AD, Musselkanaal