CANNONDALE FlyingV 57cm XL
Vanaf € 5.899,-
Op voorraad in Musselkanaal
Light takes Flight Een silhouet uit ons verleden, opnieuw vormgegeven voor morgen, in vederlicht carbon. FlyingV zet de toon voor de…
Verder lezen
Op voorraad in Musselkanaal
Light takes Flight Een silhouet uit ons verleden, opnieuw vormgegeven voor morgen, in vederlicht carbon. FlyingV zet de toon voor de…
Verder lezen
| Merk | Cannondale |
|---|---|
| Jaar | 2026 |
| Gewicht | 18,6 kg |
Frame
| Frametype | Heren |
|---|---|
| Framegrootte | 57 cm |
| Frame materiaal | Carbon |
| Kleur | Zilver |
| Secondaire kleur | Zwart |
Wielen
| Wielgrootte | 28 inch |
|---|---|
| Bandgrootte voor | 28 x 2.00 |
Onderdelen
| Type remmen achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
|---|---|
| Merk remmen achter | Shimano UR300 hydraulic disc, 180/180mm RT64 rotors |
Aandrijving
| Type versnellingen | Naaf |
|---|---|
| Versnellingen | Shimano |
| Aantal versnellingen | 5 |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Nee |
| Voorraad | 1 in Musselkanaal |
| Prijs | € 5.899,- |
| Garantie | Fabrieksgarantie |
| Garantieperiode in maanden | 24 |