GAZELLE Chamonix T20 H61
Vanaf € 1.299,-
2 op voorraad in Musselkanaal
Hoge prestaties en comfort gaan in Gazelles Chamonix trekkingmodel heel goed samen. Daarvoor heeft de Chamonix T20 een comfortabel zadel…
Verder lezen
2 op voorraad in Musselkanaal
Hoge prestaties en comfort gaan in Gazelles Chamonix trekkingmodel heel goed samen. Daarvoor heeft de Chamonix T20 een comfortabel zadel…
Verder lezen
| Merk | Gazelle |
|---|---|
| Model | Chamonix T20 |
| Jaar | 2024 |
| Gewicht | 18,3 kg |
Frame
| Frametype | Heren |
|---|---|
| Framegrootte | 61 cm |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Kleur | Grijs |
| Secondaire kleur | Zwart |
Wielen
| Wielen | Dutch 19, dubbelwandig aluminium voor extra sterkte en goede rij-eigenschappen |
|---|---|
| Wielgrootte | 28 inch |
| Banden | Schwalbe Road Cruiser |
| Bandgrootte voor | 28 x 1.60 |
| Bandgrootte achter | 28 x 1.60 |
Onderdelen
| Type remmen achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
|---|---|
| Merk remmen achter | Shimano BR-MT200 |
| Zadel | Selle Royal Essenza Plus gel |
Afmontage
| Derailleur | Shimano |
|---|---|
| Ketting | Kmc E500EPT |
| Versnellingsschakelaar | Shimano CUES |
| Stuurlint | Ergon GP1-L ergonomic, kunststof handvatten met ergonomische vorm voor betere verdeling van druk op de handen |
Aandrijving
| Type versnellingen | Derailleur |
|---|---|
| Versnellingen | Shimano Shimano |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Nee |
| Voorraad | 2 in Musselkanaal |
| Prijs | € 1.299,- |
| Garantie | Fabrieksgarantie |
| Garantieperiode in maanden | 24 |