Charger5 vario CORE
Vanaf € 5.089,-
Op voorraad in Musselkanaal
RX Hardware: RX Chip; Framekleur: slate grey; Framemaat: 53 cm; Display: Purion 200; Accu: 600 Wh
Verder lezen
Op voorraad in Musselkanaal
RX Hardware: RX Chip; Framekleur: slate grey; Framemaat: 53 cm; Display: Purion 200; Accu: 600 Wh
Verder lezen
| Merk | Riese & Müller |
|---|---|
| Model | Charger5 vario CORE |
| Jaar | 2026 |
| Gewicht | 28,2 kg |
Frame
| Frametype | Uni |
|---|---|
| Framegrootte | 53 cm 53cm ch5 |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zilver |
Wielen
| Banden | Schwalbe Super Moto-X 62-584 Reflex |
|---|
Onderdelen
| Type remmen achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
|---|---|
| Merk remmen achter | Magura MT4, disc brake |
Afmontage
| Derailleur | Enviolo |
|---|---|
| Display | Bosch purion 200 |
Aandrijving
| Type versnellingen | Naaf |
|---|---|
| Versnellingen | Enviolo Enviolo |
| Motor | Performance Line Px 25 Km/h (us/os: Sport 20mph+) BOSCH |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Nee |
| Voorraad | 1 in Musselkanaal |
| Prijs | € 5.089,- |
| Garantie | Fabrieksgarantie |
| Garantieperiode in maanden | 24 |