Koga E-Nova Evo Dames 54 cm
Vanaf € 1.899,-
Op voorraad in Musselkanaal
Koga E-Nova EVO damesfiets
Verder lezen
Op voorraad in Musselkanaal
Koga E-Nova EVO damesfiets
Verder lezen
| Merk | Koga |
|---|---|
| Jaar | 2021 |
| Gewicht | 25,7 kg |
Frame
| Framegrootte | 54 cm |
|---|---|
| Frame materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Secondaire kleur | Rood |
Wielen
| Wielgrootte | 28 inch |
|---|---|
| Bandgrootte voor | 28 x 2.00 |
Onderdelen
| Type remmen achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
|---|---|
| Merk remmen achter | Shimano MT402 |
Aandrijving
| Type versnellingen | Naaf |
|---|---|
| Versnellingen | Shimano |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Ja |
| Voorraad | 1 in Musselkanaal |
| Prijs | € 1.899,- |
| Garantie | Bovag garantie |
| Garantieperiode in maanden | 12 |