GERESERVEERD t/m 15/5 GAZELLE GRENOBLE C8 HMB L57
Vanaf € 1.289,-
Op voorraad in Musselkanaal
Deze alleskunner met de extra krachtige en geruisloze Bosch middenmotor is ideaal voor zowel de dagelijkse tocht als de lange afstanden. De…
Verder lezen
Op voorraad in Musselkanaal
Deze alleskunner met de extra krachtige en geruisloze Bosch middenmotor is ideaal voor zowel de dagelijkse tocht als de lange afstanden. De…
Verder lezen
| Merk | Gazelle |
|---|---|
| Jaar | 2020 |
| Gewicht | 24,2 kg |
Frame
| Frametype | Dames |
|---|---|
| Framegrootte | 57 cm |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Secondaire kleur | Bruin |
Wielen
| Wielgrootte | 28 inch |
|---|---|
| Bandgrootte voor | 28 x 1 5/8 |
Onderdelen
| Type remmen achter | Velgrem (caliper) met hydraulische bediening |
|---|---|
| Merk remmen achter | Magura Magura HS11 |
Aandrijving
| Type versnellingen | Naaf |
|---|---|
| Versnellingen | Shimano |
| Aantal versnellingen | 8 |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Ja |
| Voorraad | 1 in Musselkanaal |
| Prijs | € 1.289,- |