GAZELLE Makki Urban 49cm
Vanaf € 4.999,-
Op voorraad in Musselkanaal
De Makki Urban is een comfortabele e-bakfiets voor de stadse omgeving. Hij voldoet aan alle veiligheidsnormen en is bovenal gemakkelijk in…
Verder lezen
Op voorraad in Musselkanaal
De Makki Urban is een comfortabele e-bakfiets voor de stadse omgeving. Hij voldoet aan alle veiligheidsnormen en is bovenal gemakkelijk in…
Verder lezen
| Merk | Gazelle |
|---|---|
| Model | Makki Urban |
| Jaar | 2026 |
| Gewicht | 53,9 kg |
Frame
| Frametype | Dames |
|---|---|
| Framegrootte | 49 cm |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Voorvork | Suntour |
| Geveerde voorvork | Ja |
| Kleur | Groen |
Wielen
| Wielen | Ryde Andra 29, dubbelwandig aluminium voor extra sterkte en goede rij-eigenschappen |
|---|---|
| Wielgrootte | 26 inch |
| Banden | Cst Brooklyn |
| Bandgrootte achter | 26 x 2.15 |
Onderdelen
| Type remmen achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
|---|---|
| Merk remmen achter | Tektro HD-M750 |
| Zadel | Selle Royal Essenza Plus |
Afmontage
| Ketting | Gates CDX |
|---|---|
| Stuurlint | Gazelle Aero Leather, luxe lederen handvatten voor een verfijnd gevoel en extra comfort |
| Display | Bosch Purion 200 |
Aandrijving
| Type versnellingen | Naaf |
|---|---|
| Versnellingen | Shimano Nexus 5 |
| Motor | Bosch Smart System Active Line Plus BOSCH |
| Motor koppel | 50 Nm |
| Maximum snelheid | 25 km/u |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Nee |
| Voorraad | 1 in Musselkanaal |
| Prijs | € 4.999,- |
| Garantie | Fabrieksgarantie |
| Garantieperiode in maanden | 24 |