GAZELLE Grenoble C5+ First Edition 49cm
Vanaf € 4.199,-
Op voorraad in Musselkanaal
Stap op deze prachtfiets en trotseer iedere heuvel! Met de fluisterstille riemaandrijving en krachtige Bosch motor (75 Nm!), vlieg je zo…
Verder lezen
Op voorraad in Musselkanaal
Stap op deze prachtfiets en trotseer iedere heuvel! Met de fluisterstille riemaandrijving en krachtige Bosch motor (75 Nm!), vlieg je zo…
Verder lezen
| Merk | Gazelle |
|---|---|
| Model | Grenoble C5+ First Edition |
| Jaar | 2027 |
| Gewicht | 27,6 kg |
Frame
| Frametype | Dames |
|---|---|
| Framegrootte | 49 cm |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Voorvork | Gazelle |
| Geveerde voorvork | Ja |
| Kleur | Groen |
| Secondaire kleur | Zwart |
Wielen
| Wielen | Ryde ZAC 25 |
|---|---|
| Wielgrootte | 28 inch |
| Banden | Schwalbe Energizer Active Plus |
| Bandgrootte voor | 28 x 2.00 |
| Bandgrootte achter | 28 x 2.00 |
Onderdelen
| Type remmen achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
|---|---|
| Merk remmen achter | Tektro HD-T280 |
| Zadel | Selle Royal Lena Gel |
| Zadelpen vering | Ja |
Afmontage
| Ketting | Gates CDC |
|---|---|
| Versnellingsschakelaar | Shimano Nexus 5 |
| Stuurlint | Gazelle Aero Leather, luxe lederen handvatten voor een verfijnd gevoel en extra comfort |
| Display | Bosch Kiox 300 |
| Afneembaar display | Ja |
Aandrijving
| Type versnellingen | Naaf |
|---|---|
| Versnellingen | Shimano Nexus 5 |
| Motor | Bosch Smart System Performance Line BOSCH |
| Motor koppel | 75 Nm |
| Maximum snelheid | 25 km/u |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Nee |
| Voorraad | 1 in Musselkanaal |
| Prijs | € 4.199,- |
| Garantie | Fabrieksgarantie |
| Garantieperiode in maanden | 24 |