M8b ACT.PLUS D53 SILVER/BLACK NO BATT
Vanaf € 0,-
Op voorraad in Musselkanaal
M8b ACT.PLUS D53 SILVER/BLACK NO BATT
Verder lezenOp voorraad in Musselkanaal
M8b ACT.PLUS D53 SILVER/BLACK NO BATT
Verder lezen| Merk | Sparta |
|---|---|
| Jaar | 2020 |
| Gewicht | 26,4 kg |
Frame
| Frametype | Lage instap |
|---|---|
| Framegrootte | 53 cm |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Kleur | Grijs |
| Secondaire kleur | Grijs |
Wielen
| Wielgrootte | 28 inch |
|---|
Onderdelen
| Type remmen achter | V-brake (en cantilever) met hydraulische bediening |
|---|---|
| Merk remmen achter | Magura V-BRAKE HYDRAULIC |
Aandrijving
| Type versnellingen | Naaf |
|---|---|
| Versnellingen | Shimano |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Ja |
| Voorraad | 1 in Musselkanaal |
| Prijs | € 0,- |
| Garantie | Bovag garantie |
| Garantieperiode in maanden | 12 |