Riese & Müller Nevo5 Rohloff 50cm
Vanaf € 9.606,60
Op voorraad in Musselkanaal
Framekleur: slate grey; Framemaat: 50 cm; Display: Kiox 500; Accu: 800 Wh + Range Extender 250; Remassistent: Bosch eBike ABS; Offroad kit:…
Verder lezen
Op voorraad in Musselkanaal
Framekleur: slate grey; Framemaat: 50 cm; Display: Kiox 500; Accu: 800 Wh + Range Extender 250; Remassistent: Bosch eBike ABS; Offroad kit:…
Verder lezen
| Merk | Riese & Müller |
|---|---|
| Model | Nevo5 rohloff |
| Jaar | 2026 |
| Gewicht | 30,2 kg |
Frame
| Frametype | Uni |
|---|---|
| Framegrootte | 50 cm 50 cm n5 |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Kleur | Grijs |
| Secondaire kleur | Zwart |
Wielen
| Wielgrootte | 27 inch |
|---|---|
| Banden | Schwalbe Super Moto-X 62-584 Reflex, Johnny Watts 365 60-584* |
Onderdelen
| Type remmen achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
|---|---|
| Merk remmen achter | Magura MT5, disc brake; Magura MT C ABS* |
Afmontage
| Derailleur | Rohloff |
|---|---|
| Display | Bosch purion 200 + kiox 500 cp |
Aandrijving
| Type versnellingen | Naaf |
|---|---|
| Versnellingen | Rohloff Rohloff |
| Motor | Performance Line Cx, 25km/h 20mph BOSCH |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Nee |
| Voorraad | 1 in Musselkanaal |
| Prijs | € 9.606,60 |
| Garantie | Fabrieksgarantie |
| Garantieperiode in maanden | 24 |