Omschrijving
Kenmerken
| Merk | Sensa |
|---|---|
| Jaar | 2025 |
Frame
| Frametype | Uni |
|---|---|
| Framegrootte | 51 cm |
| Kleur | Zwart |
Wielen
| Wielgrootte | 700 inch |
|---|
Aandrijving
| Versnellingen | Shimano |
|---|
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Ja |
| Voorraad | 1 in Musselkanaal |
| Prijs | € 0,- |
| Merk | Sensa |
|---|---|
| Jaar | 2025 |
Frame
| Frametype | Uni |
|---|---|
| Framegrootte | 51 cm |
| Kleur | Zwart |
Wielen
| Wielgrootte | 700 inch |
|---|
Aandrijving
| Versnellingen | Shimano |
|---|
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Ja |
| Voorraad | 1 in Musselkanaal |
| Prijs | € 0,- |