BATAVAUS SNAKE 20 HR WIT/ANTRACIET
Vanaf € 269,-
Op voorraad in Musselkanaal
BATAVUS SNAKE 20 HR WIT/ANTRACIET
Verder lezen
Op voorraad in Musselkanaal
BATAVUS SNAKE 20 HR WIT/ANTRACIET
Verder lezen
| Merk | Batavus |
|---|---|
| Jaar | 2017 |
| Gewicht | 14 kg |
Frame
| Frametype | Jongens |
|---|---|
| Framegrootte | 30 cm |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Secondaire kleur | Groen |
Wielen
| Wielgrootte | 20 inch |
|---|---|
| Bandgrootte voor | 20 x 1.95 |
Onderdelen
| Type remmen achter | Terugtraprem |
|---|---|
| Merk remmen achter | Shimano TERUGTRAPREM |
Aandrijving
| Type versnellingen | Vaste versnelling, niet instelbaar |
|---|---|
| Versnellingen | Shimano |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Ja |
| Voorraad | 1 in Musselkanaal |
| Prijs | € 269,- |
| Garantie | Bovag garantie |
| Garantieperiode in maanden | 12 |