VAN RAAM Thuja
Vanaf € 9.291,-
Op voorraad in Musselkanaal
Voordelen: Extra stabiliteit en veiligheid door twee voorwielen Rechte zithouding met goed zicht op de weg Altijd zicht op bagage én de…
Verder lezen
Op voorraad in Musselkanaal
Voordelen: Extra stabiliteit en veiligheid door twee voorwielen Rechte zithouding met goed zicht op de weg Altijd zicht op bagage én de…
Verder lezen
| Merk | Van Raam |
|---|---|
| Jaar | 2026 |
| Gewicht | 54 kg |
Frame
| Frametype | Uni |
|---|---|
| Framegrootte | 49 cm |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Kleur | Roze |
| Secondaire kleur | Zwart |
Wielen
| Wielgrootte | 20 inch |
|---|
Onderdelen
| Type remmen achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
|---|
Aandrijving
| Type versnellingen | Naaf |
|---|---|
| Aantal versnellingen | 99 |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Nee |
| Voorraad | 1 in Musselkanaal |
| Prijs | € 9.291,- |
| Garantie | Fabrieksgarantie |
| Garantieperiode in maanden | 24 |